FOTOGRAFIA

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Ślub to niezwykłe wydarzenie, przepiękna historia zakochanych w sobie ludzi. U nas fotografia ślubna realizowana jest w formie fotoreportażu z przygotowań do ceremonii, błogosławieństwa, uroczystej mszy świętej, zabawy weselnej , sesji plenerowej lub studyjnej. Zapraszamy  do skorzystania z oferty aby uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia tego Wyjątkowego Dnia. Chcemy, aby nasze fotografie były Twoją najwspanialszą pamiątką ślubną, nawet za 20 lat. Zrobimy wszystko, aby być tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego, śmiesznego i romantycznego, aby jak najdokładniej opowiedzieć historię tego ważnego dnia. Staramy się by radość sprawiał fotografowanym nie tylko sam efekt końcowy, ale też moment robienia zdjęć. Fotografie łapią ulotne chwile, pokazują emocje, których w tym wyjątkowym czasie nie brakuje.

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA, NOWORODKOWA

Narodziny dziecka to wspaniały i zaskakujący moment w naszym życiu, dlatego aby uwiecznić ten błyskawicznie mijający czas zapraszamy na sesję noworodkową i dziecięcą. Staramy się w najpiękniejszy sposób zatrzymać te ulotne chwile z Waszego życia oraz okresu dzieciństwa Waszych pociech, jest to pamiątka na lata. Posiadamy przytulne studio, które jest ogrzewane i wiele akcesoriów, ubranek, opasek,  kocyków. Podczas sesji w studio wykorzystujemy skrzyneczki, koszyczki, czapeczki czy maskotki. Namawiamy rodziców, żeby zabrali też coś swojego z domu, coś osobistego, coś, co jest dla nich ważne. Staramy się zapewnić miłą przytulną atmosferę, aby i maluszek i rodzic czuł się swobodnie. Sesję noworodkową najlepiej robić w pierwszych tygodniach życia kiedy dziecko dużo śpi i dobrze współpracuje. Proponujemy Państwu również profesjonalne sesje dziecięce, na roczek czy inne okazje. Zdjęć  dzieci nigdy nie za wiele.

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Fotografia ciążowa to wyjątkowa pamiątka nie tylko dla przyszłych rodziców, ale także dla rodziny, przyjaciół, a tym bardziej dla maleństwa, na które z niecierpliwością czekasz. Może za klika lat pokażesz swojemu synowi lub córce zdjęcia z sesji brzuszkowej i opowiesz jak to wtedy było. Aby uwiecznić ten niepowtarzalny moment w życiu , zapraszamy na profesjonalną sesję w naszym przytulnym  studiu w plenerze czy Twoim domu. Przygotowując stroje do sesji ciążowej pamiętaj o tym, aby wyglądać na zdjęciu inaczej niż na co dzień. Warto również przygotować kilka gadżetów: zabawki, małe ubranka, buciki, książki o macierzyństwie, literki czy kolorowe wstążeczki do przewiązania brzuszka. Cudownym pomysłem jest także sesja z przyszłym tatusiem. Wspólna sesja mocno Was zbliży, a zdjęcia będą pełniejsze i bardziej wzruszające.  Termin sesji brzuszkowej zależy od Twojego samopoczucia i wielkości brzuszka, chodzi o czas, kiedy brzuszek jest już znaczący i nabrał ładnego okrągłego kształtu, a nie jest Ci jeszcze ciężko. Sesje ciążowe najczęściej wykonywane są między 28 a 36 tygodniem ciąży. Najważniejszym aspektem jest to, abyś podczas sesji czuła się komfortowo.

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Reklama za pomocą zdjęcia ma przede wszystkim promować dany produkt, czy usługę. Zdjęcia mają wpływać na odbiorcę i zachęcać go do skorzystania z oferty, którą dane zdjęcie przedstawia.
W odpowiedzi na rosnącą potrzebę jak najbardziej dokładnego przedstawiania produktów na zdjęciach, oferujemy prace, które cechuje perfekcjonizm, kreatywność oraz staranny retusz, gdyż wiadomo reklama jest dźwignią handlu. Fotografia nie zna granic, więc i my staramy się nie ograniczać. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia oraz wszelkie koncepcje naszych klientów.

ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW

Wykonujemy ekspresowe zdjęcia do dokumentów - zdjęcia do paszportu, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do legitymacji szkolnej i studenckiej, zdjęcia do wizy, zdjęcia na prawo jazdy. Wszystkie zdjęcia wykonujemy według aktualnych wymagań urzędów i szkół. Zdjęcia przygotowujemy w odpowiednich wymiarach i formatach. Na życzenie klienta istnieje możliwość delikatnej korekty. Zdjęcia wraz z wykonaniem i wywołaniem zrobisz już w 10 minut. Istnieje możliwość nagrania zrobionego zdjęcia na płytę CD. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość oraz szybkość realizacji - zdjęcia otrzymasz na poczekaniu. Zapraszamy -  dla uczniów i studentów atrakcyjne rabaty.

POZOSTAŁA

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom fotografujemy również takie ważne uroczystości jak chrzest,  I komunia święta. Zapraszamy również na sesje rodzinne, sportowe i urodzinowe. Chcesz podarować nietypowy prezent zafunduj najbliższym niezapomniane zdjęcia z profesjonalnej sesji
w naszym studiu. Dołożymy wszelkich starań aby zostały cudowne wspomnienia.