O nas

Czym się zajmujemy.

Studio-Foto to nowoczesny zakład fotograficzny znajdujący się w Krośnie. Naszą  pasją jest profesjonalna fotografia ślubna, fotografia ciążowa, fotografia noworodkowa, fotografia dziecięca, fotografia reklamowa, fotografia okolicznościowa.

Wykonujemy także natychmiastowe zdjęcia do dokumentów, są to: zdjęcia do dowodu, zdjęcia do paszportu, zdjęcia do prawo jazdy, zdjęcia do wizy, zdjęcia legitymacyjne, zdjęcia dyplomowe i wiele innych. Posiadamy własne przytulne studio fotograficzne zaopatrzone w różne gadżety do ciekawych ujęć.

Realizujemy również zlecenia na zdjęcia w plenerze, zdjęcia z uroczystości rodzinnych, zdjęcia z chrzcin, zdjęcia z I Komunii Świętej czy innych spotkań i imprez.

Świadczymy kompleksowe usługi fotograficzne: wywoływanie zdjęć, skanowanie zdjęć, reprodukcję starych zdjęć, oprawę obrazów, wydruki na płótnie, zdjęcia  w formacie XXL przegrywanie kaset z VHS. Wszystkie zdjęcia można u nas wywołać i oprawić w gotowe ramki lub ramki na wymiar. W salonie dostępne są urozmaicone wzory listew. Wywołane zdjęcia można  umieścić w eleganckich albumach lub eleganckich pudełeczkach prezentowych dostępnych w naszym zakładzie fotograficznym w Krośnie. Odbitki zdjęć proponujemy w różnych formatach. Wydruki realizujemy w dowolnych rozmiarach i na różnych papierach lub płótnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w jednym miejscu, można skomponować oryginalny prezent na chrzest, ślub, urodziny czy inne uroczystości. Oferujemy także ciekawe fotogadżety kubki, koszulki, puzzle, breloczki.

Studio FOTO – galeria zdjęć.

Profesjonalne zdjęcia